Головна ::  Показати всі турніри ::  Знайти в базі запитань ::  Випадковий пакет запитань

Інтелект-ліга та ліга Претендентів "Лоліт" сезону 2005-2006 років, IV етап
(2006-02-26)
Джерело цього пакету запитань: 
Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання №:1
Сайт «www.astroguide.ru» стверджує, що діамантове весілля відзначається чоловіками на 60-річний ювілей. Через 65,5 років відзначається кам'яне весілля. Благодатним весіллям відзначається 70 років подружнього життя. Коронне весілля - 75-річний ювілей - чоловік і жінка відзначають на самоті, оскільки земні зв'язки вже не мають над ними ніякої сили. А як чоловік і жінка святкують 80-річний ювілей свого весілля?

Відповідь:

Запитання №:2
Згідно «стандарту» 1562 року, їхня довжина - 11,4 м, ширина - 1,4 м, форма асиметрична (лівий бік більше опуклий), колір - чорний. Якщо ви хочете управляти ними, вас чекають дев'ятимісячні курси й іспити: по-перше, щодо обходження з ними, по-друге, з іноземної мови, а по-третє, з історії... Якого міста?

Відповідь:

Запитання №:3
10 березня 2006 року повинна відбутися прем’єра нового українського фільму, в якому головних героїв озвучували Олег Скрипка та Ані Лорак, а також Тамара Яценко та Наталія Сумська. Олег Скрипка каже за свого героя: «Я козак у повному розквіті сил. Я красень, легінь, що дуб у небі, сокіл у полі». Назвіть автора твору, який було взято за літературну першооснову.

Відповідь:

Запитання №:4
Згадуючи своє перше занурення з аквалангом, Жак-Ів Кусто писав: «Дюма (напарник Кусто) примирив мене з (пропущене ім'я), причепивши до мого пояса свинцевий вантаж вагою в сім фунтів». Втім, якщо Кусто й сварився з людиною, чиє ім'я пропущене, то винятково заочно. Назвіть пропущене ім'я.

Відповідь:

Запитання №:5
За всіх часів отрута означала насильницьку смерть. Пляшки для отруйних речовин виготовлялися з тисненням «POISON» або ж мали форму ЦЬОГО, щоб людина, яка намагається відшукати ліки на дотик, зрозуміла, що її вміст несе смерть. Назвіть ЦЕ.

Відповідь:

Запитання №:6
Заповніть іменником пропуск у сучасному техно-хокку:
«(пропуск) промінь блакитний
Показався за обрієм –
Буде велика війна».

Відповідь:

Запитання №:7
Надія відшукати непоправну втрату не залишала багатьох ентузіастів не тільки в XIX-му, але й в XX-му столітті. Так, наприклад, спорядженням експедиції на відомий грецький острів займався Анатоль Франс, у 1901 році беріг цього грецького острова ретельно перерили, але так і не знайшли... Що? Відповідайте абсолютно точно.

Відповідь:

Запитання №:8
ВІН міг би прожити набагато довше, якби Григорій Потьомкін читав свою пошту - такий висновок зробили журналісти, проаналізувавши деякі документи того часу. Російський посол у деякій середньоєвропейській країні Розумовський писав, що знайшов музиканта, який бідує та згоден відправитися в Росію, якщо йому досить заплатять. Лист, однак, залишився без уваги, і з НИМ трапилося те, що трапилося. Назвіть ЙОГО.

Відповідь:

Запитання №:9
Відомий своєю скандальною біографією рок-музикант Томмі Лі розповідає: «Я просто закохався в ЦЕ МІСЦЕ. Я тільки й думав про те, що ніхто мене не дістає, не треба давати ніяких інтерв'ю, відповідати на телефонні дзвінки. Одна суцільна тиша й спокій. Я навіть піймав себе на думці, до чого ж тут добре!» Назвіть ЦЕ МІСЦЕ одним словом.

Відповідь:

Запитання №:10
Критик Олег Ніколаєв вважає, що в цьому творі Гоголя описаний конфлікт між епічним миром, втіленим в ПЕРШОМУ, і миром романтичним, втіленим в ДРУГОМУ. Свою думку Ніколаєв підкріплює тим фактом, що в другому виданні цього твору в 1842 році Гоголь сконцентрував всі ознаки романтичного стилю й такої ж картини світу на сюжетній лінії ДРУГОГО. Назвіть цей твір.

Відповідь:

Запитання №:11
В одному з інтерв'ю не позбавлений почуття гумору американський баскетболіст Ламарр Грір розповів, що з іноземних баскетболістів, які виступають у НБА, йому найбільше подобається німець Дірк Новицький. Що ж стосується китайця Яо Мінга, який у всіх Інтернет-голосуваннях фігурує на першому місці, Грір пояснює це тим, що Яо Минг дуже популярний... Серед кого?

Відповідь:

Запитання №:12
Актор Васильєв дуже швидко став улюбленцем публіки, загордився й став дозволяти собі зухвалі витівки з товаришами. Втім, один з них якось провчив його. Вітаючись із Васильєвим, він простягнув йому руку, а той у відповідь простягнув ногу зі словами: «Потиснеш і ногу!». Відтворіть відповідь співрозмовника Васильєва із трьох слів.

Відповідь:

Тур №1 Тур №2 Тур №3
Запитання та зауваження надсилайте на адресу bazaua@gmail.com